Megane Cabrio Fans Strona Główna Megane Cabrio Fans
Forum Megane Cabrio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Road Box
Autor Wiadomość
Jan 

Samochód: Megane I Cabrio
Wysłany: 2017-10-26, 00:37   Road Box

Pilnie kupię Road box do meganki I cabrio. Obojętnie jaki kolor

betakm 

Wysłany: 2018-04-07, 21:25   

Nadal nie znalazłeś ? Czyżbym w zeszłym roku kupił ostatni egzemplarz? Dzisiaj po raz pierwszy od 5 miesięcy jazda z otwartym dachem - road box jest naprawdę świetny - jazda bez powiewów wiatru - warto kupić.
Pozdrawiam

Jan
Gość
Wysłany: 2018-04-08, 09:23   Road Box

Kupiłem tylko że muszę czekać do 15 maja bo dopiero przyjedzie do Polski i mi go przywiezie kupiony oczywiście w Niemczech.ja jazdę bez dachu też zaliczyłem mam kupiony wiatrołap ale w tym dniu co jechałem z otwartym dachem nie był zamontowany,ale było OK. Dzisiaj montuję wiatrołap i chyba zaraz wyruszę na imprezę do Piły motocykliści organizują topienie marzanny .Pozdrawiam

Jan 

Samochód: Megane I Cabrio
Wysłany: 2018-04-08, 09:30   

Chciałem powiadomić kolegów że już kupiłem w kolorze żółtym road boxa z roletą bez podłogi tylko muszę poczekać do 15 maja aż kolego go przywiezie z Niemiec troszkę mnie kosztował bo 200 Euro z dostarczeniem do domu.

betakm 

Wysłany: 2018-04-09, 22:59   

Gratulacje - naprawdę warto :)

Janek
Gość
Wysłany: 2018-04-11, 19:57   Road Box

No i stało się. wczoraj kolega nie spodziewanie zdzwonił z Niemiec Janek proszę być 11-tego kwietnia w Koszalinie po odbiór road boxa jaki byłem szczęśliwy.dzisiaj udałem się z rana do Koszalina i na parkingu Mac Donalda przeładowaliśmy do megi na swoje miejsce do tego przeznaczone wyglądało to trochę dziwnie niebieska megi Road Box żółty.Z tego szczęścia zapomniałem zamknąć dach i ruszyłem w powrotna drogę do domu 180km było zajebiście bo pogada dopisała słonko świeciło ładnie ciepło było w miarę no czuło się ten wiaterek zakup był tego warty.Polecam Road Boxy.

Odpowiedz do tematu